Упис у први разред школске 2021/22.године

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Поштовани родитељи и други законски заступници обавештавамо Вас да ОШ ,,Свети Сава“ Рибница, Краљево креће са уписом деце у први разред за школску 2021/22. годину од четвртка 1.априла 2021.године.

У први разред се уписују деца рођена у периоду од 01.03.2014. године до 01.03.2015.године.Упис ученика се врши електронским путем преко портала Е-управа.Образац захтева се може преузети на интернет страници школе www.skolasvetisava.edu.rs од четвртка 01.априла 2021.године.

Захтев за упис пoдноси родитељ или други законски заступник електронским путем на мајл адресу ossvetisava2020@gmail.com.Приликом уписа није потребно прилагати документа , јер их школа прибавља по службеној дужности и то:

1. Извод из матичне књиге рођених,
  2. Уверење о пребивалишту
  3. Уверење о похађању припремног предшколског програма
  4. Потврду о обављеном лекарском прегледу – лекарско уверење ( Изузетак је само уколико сте преглед обавили код приватног лекара)

Информација за родитеље у вези са електронским заказивањем термина за тестирање детета објављена је на интернет страници школе.

Све додатне информације можете добити на мајл адреси школе ossvetisava2020@gmail.com или на број телефона 036/379-400 у времену од 08.00 до 12.00 сати сваког радог дана.

Пријава за упис у први разред