Упис у први разред школске 2020/21.године

Исказивање интересовања за упис у први разред школске 2020/2021. годинe

Поштовани родитељи и други законски заступници,

Исказивање интересовања за упис у први разред основне школе почиње 1. априла 2020. године.

Основна школа „Свети Сава“ омогућава Вам да искажете интересовање за упис Вашег детета у први разред  поднесете без доласка у школу, путем достављања захтева којим исказујете интересовање за упис на e-mail адресу: office.ssava@gmail.com или на телефон 379-400
Сваки родитељ који на овај начин искаже интересовање за упис биће обавештен телефоном или мејлом о пријему захтева.

Молимо Вас да искористите могућност исказивања интересовања за упис путем електронске поште, како бисте у условима ванредног стања избегли долазак и окупљање у просторијама школе.

За исказивање интересовања за упис ученика у први разред основне школе потребно је да родитељ или други законски заступник попуни формулар.

Тестирање ученика за упис у први разред обављаће се када се за то стекну услови. О термину тестирања, достављању документације и другим радњама везаним за упис родитељи ће бити обавештени телефоном или електронском поштом.

На сајту школе благовремено ће бити објављиване све значајне информације о упису у први разред.

Преузмите образац пријаве

Хвала Вам на указаном поверењу.

Добро дошли у ОШ „Свети Сава“!

Директор школе, Снежана Маџаревић